apartamenty i noclegi na teneryfie

Co jest ciekawego na Teneryfie?

To oczywiste, że najbardziej ciekawią nas plaże, woda, wspaniałe jedzenie, napitki, ludzie, ta niesamowita atmosfera luzu. Jednakże Teneryfa to mimo wszystko coś więcej – to także niesamowite atrakcje turystyczne, które naprawdę warto zobaczyć przynajmniej raz w swoim życiu. Teneryfa nie ma tak naprawdę słynnych atrakcji, które są znane każdemu bardziej zorientowanemu podróżnikowi, ale z całą pewnością wyspa jako całość prezentuje się wprost wspaniale. Nie ma takiej możliwości, abyśmy narzekali chociaż trochę na tę kwestię.

Klimat i piękno miast

Każdy podróżny, który chciałby zobaczyć prawdziwy klimat Teneryfy, powinien oczywiście pojechać do jakiegoś większego miasta. Nie do jakiegoś turystycznego molocha, a do takiego typowego miasta średniej wielkości – na przykład do La Laguny. Trzeba przyznać, że La Laguna nie jest małym miasteczkiem, bo jednak jakieś 150 tysięcy mieszkańców to jest całkiem sporo. Na pewno poznanie tego miasta jest strzałem w dziesiątkę. Jest ono zabytkowe, a jednocześnie można poznać ciekawych ludzi, zobaczyć jak żyją typowi mieszkańcy Teneryfy. Wbrew pozorom nie wszyscy z nich pracują w branży turystycznej, chociaż prawdą jest, że turystyka to podpora ekonomii tego regionu.

Przyroda Teneryfy

Niektóre wspaniałości zostały stworzone przez człowieka, inne zaś przez naturę. Ciężko powiedzieć co jest wspanialsze, zresztą nikt nie twierdzi, że musimy wybierać. Jedno jest pewno – chociaż Teneryfa nie jest jakaś przesadnie wielka, to jednak jest zróżnicowaną wyspą, której przyroda zapiera dech w piersiach.


Article Tags:
Article Categories:
Teneryfa
Likes:
0

Related Posts


Popular Posts

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *